A A A K K K
людям із порушенням зору
Відділ соціального захисту населення
Носівської міської ради

Послуги

1. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

2. Призначення державної допомоги при народженні дитини.

3. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

4. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

5. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

6. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.

7. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

8. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

9. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

10. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

11. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

12. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

13. Надання щорічної одноразової допомоги на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

14. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

15. Компенсація вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

16. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.

17. Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”.

18. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I або II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

19. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

20. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України „МАТИ-ГЕРОЇНЯ”.

21. Виплата одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

22. Надання допомоги на поховання.

23. Продовження виплати тимчасової державної  соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

24. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

25. Призначення одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка”.

26. Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „Пакунок малюка”.

27. Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”.

28. Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

29. Забезпечення направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, до державної реабілітаційної установи.

30. Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

31. Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

32. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

33. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.

34. Надання житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

35. Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

36. Надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

37. Надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

38. Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитині з багатодітної сім’ї.

39. Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку.

40. Видача дубліката посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

41. Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

42. Встановлення статусу учасника бойових дій, видача посвідчення.

43. Позбавлення статусу учасника бойових дій за заявою такої особи.

44. Призначення одноразової грошової допомоги у разі інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту.

45. Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних.

46. Призначення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям волонтера, загиблого (померлого) внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та/або іншої країни проти України, бойових дій та збройного конфлікту.

47. Призначення одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

48. Встановлення факту одержання ушкоджень здоров’я від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

49. Надання відомостей з Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

50. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.        

51. Постановка на чергу для пільгового зубопротезування громадян.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень